Deti ako pohroma alebo požehnanie?

Deti sú dlhodobá záťažová skúška. Akonáhle si raz zaobstaráte roztomilého chlapčeka alebo krásnu dievčatko, premení sa vám celý svet. Malému drobčekovi musíte prispôsobiť nielen náplň dňa a rytmus svojho spánku v noci, ale skúškou prejde aj celá vaša domácnosť.

Deti sa dostanú všade

Samozrejme, že ste doteraz usilovne upratovali, ale väčšina dospelákov sa zvyčajne dobrovoľne neváľa na zemi, po kolenách neprobrázdí každý skrytý rožtek podlahy, s nadšením nekreslí po nábytku a neobtiskuje svoje dlane na okenné tabule … Toto všetko postupne nastane, keď sa do domácnosti nasťahuje dieťa … Čistiace prostriedky Sidolux našťastie navrhnuté tak, aby si poradili s mastnotou aj slinami, kresliacimi potrebami aj mnohými ďalšími nečistotami. Výrobcovia vychádza z presvedčenia, že cez všetok dôraz na účinnosť by mali byť prípravky po aplikácii na čistený povrch nezávadné a práca s nimi by mala byť tak jednoduchá, že ju zvládne rodič aj malý pomocník.

Ekologická rad Sollux Organic obstojí aj u malých detí

Pre rodiny s malými deťmi a pre ekologicky zmýšľajúcich domácnosti existuje špeciálna rada Sollux Organic. Prípravky boli vytvorené zo 100% prírodných surovín, sú hypoalergénne a obsahujú iba rastlinné zložky zo certifikovaného ekologického poľnohospodárstva. Hodí sa aj pre osoby trpiace alergiami. S prípravkami Sollux Organic jednoducho a dôkladne umyjete kúpeľňu aj kuchyňu. Sollux Organic na riad si poradí s mastnotou aj zaschnutú špinou, Sollux Organic Clean výborne zbaví kúpenej ovocie pesticídov a iných konzervačných chemických látok, ktoré síce predlžujú trvanlivosť a zlepšujú vzhľad, ale ľudskému telu neprospievajú …

Vôňa je nositeľom spomienok

Spomienky na domov zvyčajne netvoria zoznam prístrojov, ktoré sme doma mali k dispozícii. Veľakrát nám pekné okamihy, spoločne strávené chvíle pripomenú veci menej hmatateľné – obľúbená vôňa, ozvena smiechu pri spoločnej práci. Zvoľte si k upratovaniu svieže prostriedky Sidolux Universal a doprajte svojim deťom i sebe čisté prostredie plné príťažlivé vône. Zvlášť pre väčšie deti, ktoré sa už môžu zapojiť do práce, bude závan svieži levanduľa, marseillského mydla či citrusov príjemný a treba sa stane dôležitým dôvodom, prečo rodičom pri upratovaní pomôcť …

Sidolux je dobrou voľbou

Život s deťmi je náročný, ale aj krásny. Aby sa pre vás nestala dennodenné starostlivosti o domácnosť nočnou morou, myslite už pri zariaďovaní priestoru na praktickú stránku veci. Ak zvolíte materiály a povrchy, ktoré sa ľahko udržiavajú, sú umývateľné a dobre stierateľné, vďaka Sidoluxu a jeho ekologickej rade Sollux Organic alebo prostriedkom Sidolux Universal, zvládnete všetko hravo.
Sidolux Univerzal