Opatrovaná A prevoňané

Nábytok a koža

Špecialistami na starostlivosť o nábytok nájdete so značkou SIDOLUX M. Prípravky zaisťujúci hĺbkové čistenie, starostlivosť o materiál, konzerváciu povrchov obsahujú špeciálne prísady, ktoré predlžujú estetické vlastnosti aj životnosť nábytku.

SIDOLUX M proti prachu CLASSIC - rozprašovač

S touto vlajkovou loďou značky Sidolux bude Váš nábytok vždy žiariť čistotou. Špeciálny aktívny pena odstraňuje z povrchov prach a zabraňuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.

SIDOLUX M proti prachu s vôňou
ALOE - rozprašovač

Novinka značky Sidolux bude Váš nábytok vždy žiariť čistotou s vôňou ALOE. Špeciálny aktívny pena odstraňuje z povrchov prach a zabraňuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.

SIDOLUX M proti prachu s vôňou MAGNOLIA - rozprašovač

Prostriedok veľmi príjemne vonia a jeho použitie je veľmi jednoduché a príjemné vďaka nádobke, ktorá má rozprašovač a praktický tvar.

SIDOLUX M proti prachu s vôňou PEPPER + Cardamone - rozprašovač

Špeciálny sprej vhodný na väčšinu povrchov, ktoré sa doma nachádza. Produkt Anti Dust je možné použiť na drevo, mdf, plast, lakované povrchy, nerez a sklo.

SIDOLUX M proti prachu s vôňou marseillského MYDLÁ

S touto vlajkovou loďou značky Sidolux bude Váš nábytok vždy žiariť čistotou. Špeciálny aktívny pena, rozptyľovanie pomocou spreja, odstraňuje z povrchov prach a zabraňuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.

SIDOLUX M proti prachu vôňou CITRÓNE

Čistiaci prostriedok na ošetrenie nábytku. Jeho používanie vnesie do Vašej domácnosti nielen čistotu, ale aj sviežosť! Prostriedok chráni pred opätovným usadzovaním nečistôt na nábytku a navyše má príjemnú a dlhotrvajúcu citrónovú vôňu.

SIDOLUX M starostlivosť o nábytok s vôňou MANDLÍ

Dokonalá čistota Vášho nábytku sprevádzaná leskom a príjemnou vôňou. To všetko Vám zabezpečí jedinečné zloženie Sidoluxu M - spreje k starostlivosti o nábytok s vôňou mandlí!

SIDOLUX M renovace mléko na nábytek s vůní MANDLE

Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu. Je určený na použitie na nábytok z matných aj lesklých materiálov.

SIDOLUX M Rýchločistič kože

Ideálny prostriedok na čistenie a ošetrovanie koženého nábytku. S jeho pomocou získa Vaša obľúbená pohovka či kreslo znovu svoj náležitý lesk!

SIDOLUX VIE EŠTE VIAC ...

MÁME RECEPT NA KÚPEĽNE, KUCHYNE A SILNÉ NEČISTOTY

KRIŠŤÁĽOVO ČISTÉ OKNA NENAHRADÍ ŽIADNA TELEVÍZIA

Sidolux Univerzal

ČISTIACE PROSTRIEDKY NOVÉ GENERÁCIE