Aké to je ...

KEĎ VÁS VÔŇA DOMOVA

prenesie na nové miesta

Sidolux Univerzal

Univerzálne čistiace prostriedky na všetky umývateľné povrchy. Jednoduchosť použitia a dokonalé čistiace schopnosti sú podčiarknuté príjemnou vôňou, ktorá vydrží v  priestore ešte dlho po upratovaní.

Novinka!

SIDOLUX UNIVERSAL
VIANOČNÁ EDÍCIA

Všestranný čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy sprevádzaný očarujúce vôňou citrusových plodov doplnenú o silný tón škorice, ktorá navodzuje Vianočnú atmosféru.

Novinka!

SIDOLUX UNIVERSAL
PET ODOR NEUTRALIZER

Univerzálny čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy a podlahy so sviežou a výraznou vôňou, ktorá pohlcuje a neutralizuje pachy po varení a domácich miláčikoch.

SIDOLUX UNIVERSAL
MARSEILLES SOAP

Závan Stredomoria, vyhlásená vône z okolia Marseille, sa u Vás doma môže zabývať nastálo. Stačí používať Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou marseillského mydla. Prostriedok nielen že nádherne vonia, ale tiež si bez problémov poradí s čistením rôznorodých povrchov!

SIDOLUX UNIVERSAL
SPRING MEADOW

Pozvite k sebe domov očarujúce vôňu jarnej rozkvitnutej lúky! Užívajte si osviežujúci atmosféry jari počas ktoréhokoľvek ročného obdobia! Vďaka nášmu produktu budete obklopení čistotou a sviežou vôňou jarných kvetov.

SIDOLUX UNIVERSAL
LILY OF VALLEY

Novú vôňu konvalinky si jednoznačne zamilujete. Pocítite závan prírody, ako keď tancujete na rozkvitnutej lúke prežiarené slnkom. To všetko vďaka Sidoluxu univerzálnemu čistiacemu prostriedku s vôňou konvalinky!

SIDOLUX UNIVERSAL
JAPANESE CHERRY

Pozvite si domov vôňu japonskej čerešne z ďalekého východu. Tento neobyčajný produkt je nielen veľmi účinný pri odstraňovaní nečistôt a čistenie rozmanitých povrchov, ale navyše naplní Váš dom nezvyklú japonskú atmosférou.

SIDOLUX UNIVERSAL ORCHID FLOWER

Nechajte sa unášať vôňou divokej prírody! Pocítite závan voľnosti, ako keď tancujete na rozkvitnutej lúke prežiarené slnkom. To všetko vďaka Sidoluxu univerzálnemu čistiacemu prostriedku s vôňou divokých kvetov!

SIDOLUX UNIVERSAL
PINK CREAM

Svieža vôňa ovocia so sladkými tónmi cukrovej vaty, dokonalé pohladenie sladkosti a sviežosti.

SIDOLUX UNIVERSAL

LEVANDER PARADISE

Závan Provence, vyhlásená vôňa južné Francúzsko, sa u Vás doma môže zabývať nastálo. Stačí používať Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou levandule. Prostriedok nielen že nádherne vonia, ale tiež si bez problémov poradí s čistením rôznorodých povrchov!

SIDOLUX UNIVERSAL
BLUE FLOWER

Doprajte si jedinečnú krémovú vôňu spájajúca sviežosť a luxus vo vydarenej kombinácii plné harmónie a energie. Bude Vás po celý rok hýčkať vycibrenú a vyváženú vôňou a dodávať Vám vitalitu do každého dňa.

SIDOLUX UNIVERSAL
FLORAL BOUQUET

Doprajte si jedinečnú kvetinovú vôňu rozkvitnutej záhrady. Príjemná a vyvážená vôňa Vám po celý rok bude pripomínať slnkom a farbami presýtené dni plné jasu a pohody. Nechajte sa rozmaznávať čistou kvetinovou vôňou plnou radosti!

SIDOLUX UNIVERSAL
FRESH LEMON

Rozvoňajte a prečistite domácnosť príjemnou vôňou citrónu. Užívajte si príťažlivé vône po celý rok. Vďaka nášmu produktu budete obklopení čistotou a povzbudzujúcou vôňou citrónu. Nechajte sa zlákať sviežosťou!

SIDOLUX UNIVERSAL
GREEN GRAPES

Rozvoňajte a prečistite domácnosť príjemnou vôňou zelených hrozna a užívajte si príťažlivé vône po celý rok.

SIDOLUX UNIVERSAL
TROPICAL DREAM

Nechajte sa preniesť do raja výnimočnou vôňou tropického ovocia. Vôňa plná energie, sladká a svieža zároveň.

SIDOLUX VIE EŠTE VIAC ...

Sidolux Expert

STAROSTLIVOSŤ O PODLAHY OD EXPERTOV

KRIŠŤÁĽOVO ČISTÉ OKNA NENAHRADÍ ŽIADNA TELEVÍZIA

DOPRAJTE NÁBYTKU STAROSTLIVOSŤ A OCHRANU

SIDOLUX-M