Užite si čisté a prevoňané Vianoce

Milí priaznivci značky Sidolux,

ďakujeme vám za vašu priazeň. Vážime si vašu dôveru. Dúfame, že aj naďalej budeme spoločne nachádzať nové možnosti, ako sa ešte lepšie starať o svoje okolie, vytvárať bezpečné a príjemné prostredie, kde je „voňavé“ a čisto.

Vianoce sú viac

Sme presvedčení, že Vianoce nie sú o prejedanie a nákupoch. Sú o atmosfére vzájomnej lásky, priateľstva, o tolerancii aj odovzdávanie dôvery, že spoločne všetko zvládneme.

Preteky, kto kúpi drahšie veci sú nezmyselné. Podstatnejším darčekom, takým, ktorý si Vaši blízki vybaví aj po rokoch, je atmosféra. Aj keď fotografie vyblednú, pekný pocit z krásneho a čistého okolia, závan slávnostné vôňa si vždy nájde svoje miesto medzi spomienkami…

Robte veci jednoducho

Sme nadšenými fanúšikmi upratovania a chceme, aby všetky materiály boli krásne čisté a ošetrené, aby dlho vydržali a robili radosť.

Napriek tomu vás dnes chceme nabádať k umiernenosti. Než sa pustíte do usilovného drhnutie a leštenie, skúste si urobiť aj v predvianočnom čase chvíľku pohody a pozrite sa na upratovacie tipy a triky na našich stránkach. Pravdepodobne zistíte, že ani adventné upratovanie nemusí spotrebovať všetku vašu energiu a veci sa dajú robiť jednoducho a ľahko.

Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok

Užijte si sváteční dny podle svého gusta. V novém roce se pak těšíme na společné další objevování novinek, úklidových tipů a možností.